www.cvonline.hu

OpEx (Lean) munkatárs

  • A hirdetés tegnap lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephely

Gyógyszergyártó Igazgatóság

pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • Az Operational Excellence Program működtetése, a LEAN gondolkodásmód és metodológia meghonosításával és a folyamatok fejlesztésével;
  • Működési hatékonyság érdekében történő fejlesztési lehetőségek feltárása, munkacsoportok irányítása és menedzselése, eredmények monitorozása, szervezeti egységek támogatása a változások bevezetésében;
  • OPEX keretein belül meghatározott képzések tartása. (Lean alapok, OEE, SMED, OPE, 5s, Teljesítmény menedzsment);
  • Bevezetett fejlesztések monitorozása, megelőző, helyesbítő akciók meghatározása, koordinálása a munkacsoportokkal;
  • Probléma megoldási események vezetése, koordinálása;
  • Transzformáció befejezése után szakmai támogatója a releváns szervezeti egységeknek.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági, műszaki vagy természettudományi végzettség;
  • Folyamatfejlesztési projektek vezetésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerte;
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség;
  • Pozitív beállítottság, kiváló kommunikációs és meggyőző készség;
  • Nyitottság a változásra, tanulásra.

Előnyt jelent:

  • LEAN tapasztalat
  • Ipari, vegyipari, gyógyszeripari jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi email címre.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol