www.cvonline.hu

OpEx (LEAN) Champion

  • A hirdetés 979 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatóság

OpEx LEAN) munkatársat

 keres

Feladatok:

  • Az Operational Excellence Program működtetése, a LEAN gondolkodásmód és metodológia meghonosításával és a folyamatok fejlesztésével
  • Működési hatékonyság érdekében történő fejlesztési lehetőségek feltárása, munkacsoportok irányítása és menedzselése, eredmények monitorozása, szervezeti egységek támogatása a változások bevezetésében.
  • OPEX keretein belül meghatározott képzések tartása. (Lean alapok, OEE, SMED, OPE, 5s, Teljesítmény menedzsment)
  • Bevezetett fejlesztések monitorozása, megelőző, helyesbítő akciók meghatározása, koordinálása a munkacsoportokkal.
  • Probléma megoldási események vezetése, koordinálása.
  • Transzformáció befejezése után szakmai támogatója a releváns szervezeti egységeknek.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, műszaki vagy természettudományi végzettség
  • Folyamatfejlesztési projektek vezetésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerte
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • Pozitív beállítottság, kiváló kommunikációs és meggyőző készség
  • Nyitottság a változásra, tanulásra

Előny:

  • LEAN tapasztalat
  • Ipari, vegyipari, gyógyszeripari jártasság

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi címen:

 Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Oktatás / Képzés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol