www.cvonline.hu

OpEx (LEAN) Champion munkatárs

  • A hirdetés 833 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatóság

Műszaki Mérnökség és Karbantartás

OpEx (LEAN) Champion munkatársat

 keres

Feladatok:

  • Műszaki (karbantartási és mérnökségi) folyamatok fejlesztése és azok nyomon követése
  • ’Folyamatos fejlesztés’ módszertan és filozófia műszaki területen belüli működtetésének koordinálása
  • Operational Excellence stratégia szervezetben való átfogó és hatékony kommunikációja, együttműködve a Pharma divizió OPEX szervezetével
  • Teva Production System adaptálása, bevezetésének támogatása, működtetésének biztosítása
  • A működési hatékonyság érdekében végzendő folyamatfejlesztési lehetőségek vezetőkkel történő feltérképezése, probléma megoldó események vezetése
  • OPEX folyamatokkal összefüggő tréningprogram támogatása, képzések tartása
  • Dolgozói javaslati rendszer koordinálása

  Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Projekt és változás menedzsment kezelése
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • Pozitív beállítottság, kiváló kommunikációs és meggyőző készség, döntéshozó képesség
  • Nyitottság a változásra, tanulásra
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás szóbín és írásban

 Előny jelent:

  • Lean menedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat globális projekt környezetben
  • Felsőfokú angol nyelvismeret

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Helyek Debrecen
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol