www.cvonline.hu

OPERÁTOROKAT

Hozzáadva: 2017.08.05.
Hirdetés azonosító: 1181036

Jelentkezzen hozzánk MOST egyszerűen egy email küldésével! Alumíniumgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk kiemelkedően MAGAS bérrel!
Feladatok:

  • Termelő gépek kiszolgálása munkautasítások alapján
  • Elkészült munkafolyamatok minőségének biztosítása

Elvárások:
  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Előzetes teszten való megfelelés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Jó állóképesség
  • Teherbírás

Juttatások:
  • VERSENYKÉPES alapbér
  • Törvényi szabályozásnál MAGASABB mászakpótlék
  • 13.havi fizetés
  • Magas CAFETERIA csomag
  • LAKHATÁSI támogatás
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Éves és havi teljesítmény PRÉMIUM
  • Utazás támogatás és céges vidéki buszjáratok

Előnyök:
  • Targoncavezető engedély
  • emelő/könnyű/nehézgépkezelő OKJ

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezés személyesen a Prohuman 2004 Kft Mór Vasút u. 12 szám alatti irodájában, telefonon 70/489-8500 számon vagy fényképes önéletrajz küldéssel a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér