www.cvonline.hu

Operátorokat keresünk!

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Betanított munka Aszódon a Richard Fritz Kft-nél

Érdekli egy hosszútávú, megbízható munka? Biztos és korrekt fizetésért szeretne végre dolgozni?
Ha magára ismert, várjuk jelentkezését autóalkatrész gyártásával foglalkozó partnerünkhoz Aszódra!

Feladatok:

  • Összeszerelési feladatok
  • Gépek, berendezések ápolása, rendben tartása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú végezttség
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Terhelhetóség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés, melyhez teljesítménybónuszt és egyéb juttatásokat biztosítunk
  • Ingyenes céges buszjárat
  • 3 műszakos munkarend
  • Fietett ebédidő

Céges busz megállói:

Acsa, Aszód, Bag, Bercel, Domony, Erdőtelek, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Hatvan, Hévízgyörk, Iklad, Kartal, Kisköre, Püspökhatvan, Tenk, Tiszanána, Tura, Vácszentlászló, Vanyarc, Zsámbok, Kálló, Erdőtarcsa, Verseg, Kömlő, Lőrinci, Dány, Isaszeg, Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcoslatban a +36 20 256 31 47-es telefonszámon érdeklődhet.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka