www.cvonline.hu

Operátorokat keresünk!

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója munkatársakat keres CEGLÉDI partnercége részére az alábbi munkakörbe:

Operátor

Feladatok:

  • Automata és félautomata berendezések kezelése
  • Termeléssel összefüggő adatok dokumentálása
  • Kisebb szerelések elvégzése

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Állóképesség, műszaki érzék
  • Felelősségtudó, megbízható személyiség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Gyors munkába állás
  • Cafetéria:nettó 13.000 Ft/ hó
  • Akár havi bruttó 35.000 Ft bónusz
  • Emelt műszakpótlékok már 14:00 órától
  • Modern, színvonalat munkakörnyezet
  • Céges buszjáratok: Újlengyel;Dánszentmiklós;Nyáregyháza;Albertirsa;Ceglédbercel;Nagykőrös;Nyársapát;Csemő; Tiszaföldvár;Martfű;Rákócziújfalu;Szolnok;Abony;Tószeg;Tiszavárkony;Jászkarajenő;Kőröstetétlen;Törtel
Munkavégzés helye Cegléd
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Cegléd