www.cvonline.hu

Operátori munkák ingyenes szállással

  • Frissítve 257 napja

Elég nyitottnak érzi magát arra, hogy lakhelyétől távol vállaljon munkát? Szívesen vinné magával párját vagy barátait is? Keressen minket!

Autóipari gyárba keresünk munkavállalókat!

Szállás ingyenesen biztosított!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A gyár öntödei és megmunkáló részén történő munkavégzés
  • Vas öntvények sorjázása, kalapálása, köszörülése
  • CNC gépek kiszolgálása, öntvények mérése
  • Gyárterület tisztán tartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Utazási, költözési hajlandóság
  • Több műszak vállalása
  • Monotónia tűrés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Oroszlány
  • Munkarend: 3 műszak
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés

Csoportok, baráti társaságok, párok, pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 344 9448-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér