www.cvonline.hu

Operátor Székesfehérvár

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Váltani szeretne? Van gyártásban szerzett tapasztalata? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR és RAKTÁROS munkakör.
Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó Székesfehérvári partnercégünk részére munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, betanított munkára.

A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Könnyű fizikai munka
  • Aprólékos feladatok
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria már az első teljes hónaptól
  • Folyamatos és alap műszakpótlék
  • Hiányzás mentességi és túlóra bónusz
  • Havonta egyszeri hazautazás 86%-os visszatérítése,

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 358 02 84-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Tolna
Tolna
Kategória Gyártás / Termelés