www.cvonline.hu

OPERÁTORI és különböző SZAKMUNKA

  • A hirdetés 683 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercégei részére új munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Különböző operátori és szakmunkákra keresünk több partnercégünkhöz munkavállalókat! Az ország minden pontjáról várjuk a jelentkezéseket, a szállás mindenki számára biztosított és 100%-ig ingyenes!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Elektronikai és autóipari termékek összeszerelése
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Gépek működésének biztosítása, felügyelete
  • Legyártott termékek csomagolása, dobozolása
  • Becsomagolt termékek szállításra való előkészítése
  • Sori folyamatok elvégzése a termelési területen, használatban lévő gépeken és berendezéseken

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Egyes pozíciókhoz szakvégzettség
  • Monotóniatűrő-képesség, jó kézügyesség
  • Utazási, költözési hajlandóság
  • Több műszak vállalása
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat előny
  • Középfokú végzettség és a nyelvismeret előnyt jelent

Egyéb:

  • A munkakezdés nem azonnali, de csak az érvényes jelentkezőket tudjuk azonnal értesíteni a legfrissebb pozíciókról és felvételekről
  • A munkavégzés helye az ország különböző településein lehet, ezért kérem vegye figyelembe, hogy jó eséllyel költözéssel járhat a munkavállalás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés, műszakpótlékok és különböző bónuszok
  • Cafetéria juttatás választható elemekből
  • 100%-ig ingyenes szállás
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát üzenetben az alábbi e-mail címre!