www.cvonline.hu

Operátori álláslehetőség

  • A hirdetés 288 napja lejárt

Operátor, összeszerelő a Continental Automotive-nál

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Rábízott berendezések előírás szerű kezelése
  • Szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel
  • Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság folyamatos fenntartása a munkaterületen

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • monotonitástűrés

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), támogatott étkeztetés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban hétköznapokon 17:00 óráig a +36-20-256-3147-es telefonszámon érdeklődhet!