www.cvonline.hu

Operátor/Csiszoló munkatársakat keresünk!

  • A hirdetés 79 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója,

AUTÓIPARI partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Operátor/Csiszoló

Elvárások:

·         Minimum 8 általános iskolai végzettség

·         Több műszakos munkarend vállalása

Ami kínálunk:

  • modern munkakörülmények
  • fiatalos légkör
  • előrelépési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag ( személyi alapbér, műszakpótlék, teljesítményalapú bónusz, kiemelkedő cafetéria)
  • ingyenes buszjáratok: Kecskemét, Ballószög, Kadafalva,Nagykőrös, Katonatelep, Kiskunfélegyháza, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás vonalakon.

Munkavégzés helye:

·         Helvécia

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az Link megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. Telefonszám: 76/508-827

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő