www.cvonline.hu

Operátor/Anyagmozgató

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Több mint 100 éves múlttal rendelkező, világszinten elismert Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Alkatrészek összeszerelése, csomagolás
  • Vagy kézi békával történő anyagmozgatás
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Fizikai munkabírás
  • Monotónia tűrés
  • Pontosság, precizitás

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bér
  • Étkezési hozzájárulás
  • Többféle bónuszszerzési lehetőség
  • Egyműszakos munkarend
  • Jó munkahelyi légkör
  • Céges rendezvények
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós, ÁTI-Sziget Ipari Park (Budapestről a Közvágóhídtól induló ráckevei HÉV-vel közelíthető meg)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő