Operátor,Anyagmozgató-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ5083)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1094880
lejárt

Székesfehérvári Videotonnál lévő partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

OPERÁTOR,ANYAGMOZGATÓ

Feladatok:

anyagmozgatás
összeszerelés

Elvárások:

- minimum 8 általános iskolai végzettség
- 3 műszakos munkarend vállalása

Előnynek számít:

- hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés,cafeteria
- Ingyenes cégesjárat biztosítása
- Azonnali munkakezdés
- Saját állomány

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20/915-5994

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.