www.cvonline.hu

Operátor_TAT(15)

  • A hirdetés 602 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Tevékenységi kör: Termékek minőségellenőrzése, csomagolása

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek csomagolásra való előkészítése
  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Kész termékek csomagolása
  • Termékek vonalzó mentén történő hajtogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Munkavállalói igények szem előtt tartása, kielégítése
  • Étkezési támogatás
  • Vállalati buszjárat
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő