www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Az alábbi pozíciókba keresünk új munkatársakat Nyírbátori munkavégzéshez:

Operátor

 Feladatok:

  • kiírt termelési tervnek megfelelő termékek legyártása,
  • előírt minőségi követelmények betartása, és betartatása,
  • a gép folyamatos működtetése, beállítása, meghibásodás esetén a felelős személyek értesítése,
  • csomagolások elvégzése a megadott csomagolási utasítások alapján.

Amit elvárunk:

  • legalább 8 általános végzettség,
  • előny: középfokú végzettség, gyártósori munkában szerzett tapasztalat, számítástechnikai ismeretek,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • hétvégi túlórák vállalása,
  • felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség.

Amit nyújtunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, stabil munkahely,
  • munkába járás céges buszjárattal több településről,
  • széleskörű juttatási rendszer (Cafeteria, bónusz, étkezési támogatás),
  • igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.

Jelentkezzen a világ 23. leginnovatívabb vállalatához! Coloplast olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémákkal élők hétköznapjait. Világszerte jelen vagyunk, és több mint 10000 alkalmazottunk van, jelenleg a nyírbátori gyárban több, mint 1100 kollégánk dolgozik.

Amennyiben a meghirdetett pozíciók valamelyike felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el a jelentkezését a "Jelentkezés" gombon elérhető online adatbázisunkba. Bővebb információért keresse fel Link megjelenítése weboldalunkat, vagy kövessen minket a Facebookon és a LinkedInen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola