www.cvonline.hu

OPERÁTOR

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 993913
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Tatabányai elektronikai beszállító partnerünk számára keresünk munkatársakat

OPERÁTOR

munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Elektronikai panelek tesztelése
  • Vizuális ellenőrzése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Sikeres felvételi teszt
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Kitartás, jó munkabírás
  • Gyári tapasztalat előny

Amit ajánlunk:

  • kiváló munkahelyi légkör, tiszta munkakörnyezet
  • Szerződéses buszjárat (Tatabánya, Tata, Komárom, Oroszlány, Bokod, Környe Nyergesújfalu, Süttő irányából)
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Több műszak vállalása

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya