www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 629 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

OPERÁTOR

(TAT87)

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye , Oroszlány

Tevékenységi kör: Autóipari vas termékek gyártása / Öntöde

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Műveleti utasításnak megfelelően történő munka elvégzése
  • Legyártott termékek sorjázása, ellenőrzése
  • Műszakvezető által adott feladatokban való aktív részvétel
  • Gépek kezelése a műszakvezető által adott munkautasítások alapján

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó állóképesség
  • Monotónia-tűrés
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Ingyenes szállás vagy buszjárat

Előny:

  • Öntödei munkában illetve termelésben szerzett tapasztalat

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy keressen minket a 06-20/419-5153-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014