www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 987993

Gázkeverék forgalmazásával foglalkozó partner cégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • a töltési tevékenységhez tartozó technológiai feladat, kiosztás szerinti munkavégzése
  • berendezések, rendszerek szakszerű és gazdaságos üzemeltetése
  • a műveleti utasítások szerinti ellenőrzések és minősítések elvégzése
  • a munkavégzés egyedi gépeken, berendezéseken
  • a munkaterület és berendezések rendjének folyamatos fenntartása
  • kármegelőzésben, kárelhárításban való részvétel
  • a munkaterület rendjének biztosítása, ellenőrzése
  • a tárolási vezető és műszakvezető utasításainak végrehajtása

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • precizitás, munkabírás
  • monotónia tűrés
  • tanulási hajlandóság
  • lojalitás

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlék
  • hosszútávú munkalehetőség
  • Cafeteria

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével.

Munkavégzés helye:
  • Hort

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Hort, Heves megye - Céges buszjárat Hortról és Ecsédről biztosított (egyéb településekről a bejárás támogatása) Munkaidő: 2 műszak (H-P 6:00-14:00, 14:00-22:00)

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Heves