www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Könnyen megtanulható, hosszú távú állást keres, ahol megbecsülik?
Dolgozzon német multinacionális partnercégünknél és kamatoztassa tudását nálunk!

Operátor

(BUD34)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Kapcsolók kézi és gép csomagolása
  • Csomagológép kezelése
  • Késztermékek címkével való ellátása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
  • Munkarend: több műszak

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/254-8144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014