www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 629 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

OPERÁTOR

(TAT229)

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Oroszlány

Főbb feladatok, munkák:

  • termékek összeszerelése
  • minőség-ellenőrzés
  • gyárterület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó állóképesség
  • Monotónia-tűrés
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • bónusz
  • 3 hónap próbaidőt követően kiemelkedő béren kívüli juttatás
  • ingyenes buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai munka / Segédmunka
  • Csomagolás / Feltöltés
  • Gyártás / Termelés
  • Operátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy hívja a 06-20/419-5153-as telefonszámot.

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014