www.cvonline.hu
Operátor
Támpont-Mester Kft.
Frissítve : 2015.10.12.
Jelentkezési határidő: 2015.10.14.
Hirdetés azonosító: 984360
lejárt

Szinte azonnali kezdéssel, 4 órában végezhető, váltott műszakú munkaidőben várjuk jelentkezésed

OPERÁTORI

munkakörbe

Cégünk célkitűzése:

A magyarországi KKV szektor részére olyan hazai és európai uniós pénzügyi források közvetítése, amelyeket a felhasználást követően nem kell visszafizetni.

Evvel fejlesztve gazdasági helyzetüket, versenyképességüket és növekedési potenciáljukat.

Ebben az uniós ciklusban (2014-2020) Magyarország részére kiemelkedő mennyiségű támogatás lesz elérhető az EU-s forrásokból.

Ez konkrétan 12 ezermilliárd forintot jelent.

Így a megpályázható projektek száma is jelentősen megnő. Hiszen ennek az összegnek több mint a 60%-át kimondottan a vállalkozások fejlesztésére fordítja az állam.

És még mindig nem értünk a végére, hiszen ezeket a támogatásokat 2017. június 30-ig meg is fogják hirdetni, tehát nem várnak 2020-ig.

Ebből adódóan nagy szükségünk van a csapat létszámának bővítésére, hogy minél gyorsabban és hatékonyabban tudjuk a magyar vállalkozásokat pénzhez juttatni.

A következő feladatok elvégzése lesz a munkád:

  • Kimenő hívásokat indítasz egy számítógépes rendszerből,  és a magyarországi KKV-k vezetőit keresed meg a várható és az elérhető támogatásokkal kapcsolatban.
  • Értékesítened telefonon keresztül semmit nem kell!
  • Tárgyalási időpontok egyeztetése lesz a fő feladatod, hogy a szakértő kollégáink mielőbb személyesen közölhessék a pályázati híreket a vállalatok vezetőivel.

Mit kínálunk cserébe?

Havi fix jövedelmet, valamint további plusz jutalékokat.

Munkavégzés helye: Budapest X. ker.

Munkavégzés ideje: 4 órában, váltott műszakban de-du. (H-P)

Mire van szükség, hogy együtt dolgozzunk?

  • Fontos, hogy jó "csapatjátékos" legyél
  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Tele-marketinges területen szerzett tapasztalatod előnyt jelent
  • Felhasználói szinten kell értened a számítógéphez, ez alól az Excel minimális ismerete sem kivétel
  • Készségeid alapján kiválóan kommunikálsz és jó vagy az új kapcsolatok teremtésében
  • Precíz és körültekintő vagy
  • Vannak céljaid és azok érdekében kitartó, szorgalmas vagy
  • Az eredmények elérése inspirálja a morálod

Ha ezeknek mind megfelelsz, akkor nálunk a helyed!

Nincs is más tennivalód, mint pályázati anyagod eljuttatni, a kívánt munkakör betöltésének feltüntetésével, az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2015.10.16.

Minden perc számít, ezért erre külön ügyelj!

A pályázati sikerek kulcsa

Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR, Értékesítés / Kereskedelem, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Pest