www.cvonline.hu

Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 980387

Gyöngyösihalászi partnercégünk számára munkatársakat keresünk Operátori munkakörbe.
Feladatok:

  • Munkagépek és eszközök beállítása, indítása, működtetése,
  • munkaterület rendjének és biztonságának fenntartása,
  • minőségi előírások betartása és gyártási folyamatok követése,
  • gyártáshoz szükséges nyersanyagok átvétele és mozgatása,
  • karbantartási folyamatokban való részvétel, javaslatok tétele.

Elvárások:
  • Érettségi,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret,
  • problémamegoldó készség, önálló munkavégzés.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • multinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés + juttatás.
  • Szállás biztosított

Előnyök:
  • alapfokú angol nyelvismeret.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével, az alábbi E-mail cím megjelenítése email címre:

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyöshalász

Egyéb információk:
Hosszú távon több műszakos munkarend. Belépést követően: Képzés Gyöngyösön 2015. decemberéig, 2016. januártól 16 hét külföldi betanulás (India, Hollandia).