www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Magyar állampolgársággal rendelkező vajdasági munkavállalókat keresünk magyarországi partnercégünkhöz azonnali kezdéssel.

Leendő munkatárs feladatai:

  • Szenzorok gyártása

  • Összeszerelés

  • Gépkezelés

  • Anyagmozgatás

  • Minőség ellenőrzés

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság

  • Magyar nyelv ismerete írásban és olvasásban

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • Nagyon jó kézügyesség

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Veszprém (Magyarország)

  • Bérezés: nettó 400-550 euró

  • Hazautazási és lakhatási támogatás

  • Határozatlan idejű munkaviszony

  • Munkarend: három műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +381 69 20 30 991 telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!