www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 579 napja lejárt

AWork Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keresautóipari beszállító partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Operátor

A leendő munkatárs feladatai:

  • termékek futószalagra történő felhelyezése

  • soron történő részfeladatok elvégzése (szelepszár szerelés; minőségellenőrzés)

  • gépek működtetése

  • tisztítás, karbantartás

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • szakképesítés

  • jó fizikai erőnlét

  • gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • fix havi jövedelem

  • Erzsébet utalvány

  • helyi bérlet és távolsági bérlet 100 %-ban történő térítése

  • tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014