www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 730 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Operátor

Feladatok:

  • Összeszerelési munkák

  • Csiszolás

  • Csomagolás

  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jó kézügyesség

  • Terhelhetőség és jó állóképesség

  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Szentes

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk. Ebben az esetben ezt is jelezze a jelentkezés tárgyában.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014