www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 628 napja lejárt

Téged is érdekel az összeszerelés? Olyan munkát keresel, ahol a kitartásod és a hozzáállásod a legnagyobb érték?

Ha magadra ismertél, jelentkezz! Multinacionális, gumiabroncsokat gyártó partnerünk részére keresünk lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Gyártósori operátor (BUD307)

Főbb feladatok, munkák:

  • Autóalkatrészek összeszerelése
  • Munkavégzéshez használt eszközök, gépek tisztán tartása
  • Az elkészült darabok folyamatos, önálló ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség, pontosság
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Folyamatos álló munka vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), támogatott étkeztetés

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/252 14 11 telefonszámon érdeklődhet.

Megváltozott munkaképességű és pályakezdő jelentkezők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő