www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Operátor

Dinamikus csapatunkba keresünk operátor munkatársat.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Az Oerlikon Eldim- erős autóipari, szerszám és általános ipari pozíciójával- része az Oerlikon  Surface Solution Systems-nek, mely globálisan technológiai vezető szerepet tölt  be a félvezetők gyártásában és az adattároló iparban. Folyamatos innovációs megoldásainkkal hozzájárulunk az új technológiák fejlesztéséhez.

Elvárások:

- Fémipari végzettség
- 2- 3 éves fémipari tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés
- Rajzok, munkautasítások olvasása és                           értelmezése, egyszerű gépek és kézi                           mérőműszerek használatának képessége
- Terhelhetőség
- Számítógépes alapismeretek

Előny:

- Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

- Dinamikus csapat, nemzetközi környezet
- Folyamatosan kihívásokkal teli szakmai                        fejlődési lehetőség
- Versenyképes javadalmazási csomag

Jelentkezni Magyar nyelvű önéletrajzzal a megadott email címen lehet.

Oerlikon Eldim (HU) Kft. Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary

Link megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...