www.cvonline.hu

OPERÁTOR

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 959352

Óraszíj gyártással foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

OPERÁTOR

Feladatok:
  • óraszíjak készítése
  • minőségi ellenőrzése
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • kettőműszakos munkarend vállalása
  • jó kézügyesség
  • pontosság, precizitás
  • megbízhatóság
Előny:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • alapbér, mozgó bér, jelenléti bónusz
  • utazási költségtérítés
  • azonnali munkába állási lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy személyesen győri irodánkban. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr