www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres autóipari beszállító partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Operátor

A leendő munkatárs feladatai:

  • termékek futószalagra történő felhelyezése
  • soron történő részfeladatok elvégzése (szelepszár szerelés; minőségellenőrzés)
  • gépek működtetése
  • tisztítás, karbantartás

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • szakképesítés
  • jó fizikai erőnlét
  • gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • fix havi jövedelem
  • Erzsébet utalvány
  • helyi bérlet és távolsági bérlet 100 %-ban történő térítése
  • tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő