www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 608 napja lejárt

A Pepperl+Fuchs az egész világon jelenlévő, növekvő vállalatcsoport, mintegy 6000 főt foglalkoztatva elektronikus szenzorokat és alkatrészeket gyárt, és értékesít az automatizálási és folyamatszabályozás-technikai piac számára.

Cégünk 1997 óta működik Magyarországon a nemzetközi Pepperl+Fuchs csoport tagjaként. Veszprémi telephelyünkön több mint 500 munkatársunk foglalkozik termeléssel és értékesítéssel.

Csapatunk erősítéséhez elkötelezett munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

 Operátor

FELADATAI

  • műanyag alkatrészek gyártása, utómunkálata munkautasítások alapján
  • apró elektronikai alkatrészek összeszerelése, hibás termékek kiválogatása
  • kábelkonfekcionálás, szerelés, krimpelés
  • fénykábel precíz összeállítása
  • aprólékos, monoton munkavégzés

ELVÁRÁSOK

  • min. 8 osztály, műszaki beállítottság
  • számítógép alapszintű ismerete
  • éles látás
  • jó kézügyesség, finom motorikus készségek
  • monotónia tűrés
  • hajlandóság 3 műszakos munkarendben dolgozni
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • forrasztási tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK

  • Havonta Cafeteria elemek, negyedévente egyéb béren kívüli juttatások
  • Szakmai tréningek, oktatások
  • Távolsági bérlet térítése 100%-ban
  • Törvényes mértéket meghaladó műszakpótlék
  • Támogatott sportolási lehetőség
  • 5+2-es munkarend (szombati túlóra csak nagyon ritkán)
  • Kulturált, tiszta, biztonságos munkakörülmények
  • Modern technológiát alkalmazó multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Felkeltettük érdeklődését?

Küldje el hozzánk szakmai önéletrajzát e-mail címünkre!

Pepperl+Fuchs Fém- és Műanyagtechnikai Kft.
8200 Veszprém, Kistó u. 16-18.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő