www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 670 napja lejárt

Operátor

Feladatok:

  • Egyszer használatos orvosi eszközök összeszerelése
  • Műanyag alkatrészek ragasztása
  • Vezetékek és csatlakozók forrasztása
  • Kész eszközök tesztelése és csomagolása
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Felettes utasításainak betartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Szerszámismeret
  • Szerelésben, barkácsolásban szerzett jártasság (akár hobbi szinten)
  • Fizikai terhelhetőség
  • Önálló, precíz munkavégzés és képesség az elvégzett munka ellenőrzésére
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Havi maximum 30 fizetett túlóra vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Készség mérőeszközök (tolómérő és mikrométer) használatára
  • Mikroszkóp alatti szerelési munkák elvégzése

Előny:

  • Elektrotechnikusi és/vagy finommechanikai műszerész végzettség és/vagy tapasztalat
  • Hegesztésben való jártasság
  • Gyártósoron szerzett tapasztalat
  • Orvosi eszközgyártásban szerzett tapasztalat
  • Tisztatérben végzett eszközgyártásban szerzett tapasztalat
  • Számítógépes tudás előny

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő