www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 899 napja lejárt

A Pepperl+Fuchs az egész világon jelenlévő, növekvő vállalatcsoport, mintegy 6000 főt foglalkoztatva elektronikus szenzorokat és alkatrészeket gyárt, és értékesít az automatizálási és folyamatszabályozás-technikai piac számára.

Cégünk 1997 óta működik Magyarországon a nemzetközi Pepperl+Fuchs csoport tagjaként. Veszprémi telephelyünkön több mint 500 munkatársunk foglalkozik termeléssel és értékesítéssel.

Csapatunk erősítéséhez elkötelezett munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

 Operátor

FELADATAI

  • műanyag alkatrészek gyártása, utómunkálata
  • kábelkonfekcionálás, szerelés
  • fénykábel szerelés
  • fém alkatrészek megmunkálása

ELVÁRÁSOK

  • min. 8 osztály
  • számítógép alapszintű ismerete
  • éles látás
  • jó kézügyesség
  • hajlandóság 3 műszakos munkarendben dolgozni
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK

  • Cafeteria
  • Szakmai tréningek
  • Távolsági bérlet térítése 100%-ban
  • Törvényes mértéket meghaladó műszakpótlék
  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogatott sportolási lehetőség

Felkeltettük érdeklődését?

Küldje el hozzánk szakmai önéletrajzát e-mail címünkre!

Pepperl+Fuchs Fém- és Műanyagtechnikai Kft.

8200 Veszprém, Kistó u. 16-18

Internet: Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő