www.cvonline.hu

OPERÁTOR

  • A hirdetés 744 napja lejárt

Az F. Segura Csoport több mint 25 éve működő, spanyol tulajdonú multinacionális gyártó cég. Fő profilja autóalkatrészek gyártása a piac olyan vezető márkái számára, mint a Ford, Volkswagen, Seat, Audi és a Volvo. 2009 óta működik a magyarországi üzem, mely a nagyszerű csapatmunka eredményeként Q1-es minősítést nyert minden gyáregységében.

OPERÁTOR

Az új munkatárs elsődleges feladata a termelésben használatos prés- és hegesztőgépek kezelése, majd a késztermékek konténerekben való elhelyezése.

Elvárások:

  • legalább 10 osztály- érettségi, szakiskolai végzettség előny
  • 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Szolnok, Ipari Park

Munkarend:

  • 3 műszak

Amit kínálunk:

  • Elismerő fizetés
  • Belső képzésekben való részvétel
  • Cafeteria juttatás
  • Bónusz rendszer
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet

Önéletrajzot (lehetőség szerint fényképpel), fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Kérjük a tárgyban tüntesse fel: „Operátor”

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő