www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 929 napja lejárt

A Szentkirályi Ásványvíz Kft. gépkezelői operátor munkakörben gyakorlatot és tapasztalatot szerzett

O P E R Á T O R

munkatársat keres

Szentkirály telephelyen (Bács-Kiskun megye) történő munkavégzésre

Főbb feladatok:

  • A palackozó berendezések üzemeltetése, kisebb karbantartási feladatok önálló elvégzése
  • Az üzemeltetés folyamatosságát veszélyeztető, akadályozó hibák feltárása, megszüntetése
  • Váratlan műszaki meghibásodás, üzemzavar esetén gyors intézkedés a javításra (karbantartó munkatársakkal)
  • A palackozó berendezések előkészítése (átszerelések, tisztítások, fertőtlenítések) a megbízható termelési üzemre, a mennyiségi és minőségi feltételeknek megfelelően

Elvárások:

  • Minimum 3 év operátor munkakörben megszerzett gyakorlati tapasztalat
  • Műszaki típusú szakmunkásképző iskolai végzettség
  • Minőségi követelmények elsajátítása és alkalmazása
  • Mobilitás
  • Önálló, gyors és pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Ásványvíz –vagy üdítőital palackozás során szerzett gyakorlati munkatapasztalat
  • Középfokú műszaki típusú iskolai végzettség
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • 3 műszakos munkarend
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati környezet

Jelentkezési határidő: 2015. március 31.

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot a betöltendő munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő