www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 928 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Operátor

Különböző operátori munkákra keresünk oroszlányi partnercégünkhöz munkavállalókat! Az ország minden pontjáról várjuk a jelentkezéseket, a szállás mindenki számára biztosított és 100%-ig ingyenes!

Feladatok:

  • Elektronikai és autóipari termékek összeszerelése
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Gépek működésének biztosítása, felügyelete
  • Sori folyamatok elvégzése a termelési területen, használatban lévő gépeken és berendezéseken

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Autóipari gyártásban vagy gyártósori munkában szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Utazási, költözési hajlandóság
  • Több műszak vállalása
  • Monotónia tűrés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Középfokú, műszaki végzettség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye: Oroszlány
  • Munkarend: három műszak
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő