www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 876 napja lejárt

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Gyöngyösi és Gödöllői, autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk operátorokat.

Operátor

Feladatok:

  • Autóalkatrészek összeszerelése a kiadott utasítások alapján
  • Kábel-kötegelés
  • Bandázsolás
  • Elkészült termékek tesztelése

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Monotónia tűrés
  • Terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos és hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus és motivált munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Gyöngyös, Gödöllő

Amennyiben a lehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre.

Helyek Pest
Budapest
Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő