www.cvonline.hu

Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 863327

Logisztikai partnercégünk számára Biatorbágyra, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi állás betöltésére:

Operátor

Feladatok:
  • Telekommunikációs eszközök összeszerelése a munkautasítások alapján,
  • tesztelési és csomagolási feladatok végrehajtása,
  • megrendelések figyelése, a szükséges alapanyagok összekészítése (kitting),
  • a gyártáshoz kapcsolódó informatikai rendszer kezelése,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása,
  • adatrögzítés.
Elvárások:
  • elektronikai termékek összeszerelésében szerzett tapasztalat,
  • felhasználói számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • precizitás, megbízhatóság,
  • igény a minőségi munkavégzésre,
  • gyors tanulási képesség.
Előny:
  • Nokia komáromi gyárában SMT területen szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • fix bérezés,
  • jó munkakörülmények,
  • bejutás Tatabánya és Budapest irányából céges buszokkal,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • szakmai fejlődés lehetősége.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • H-P három műszakos munkarendben (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése
Referencia szám: DOP-01