www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 936 napja lejárt

Vállalatunk, a Kongsberg Interior Systems Kft., Kongsberg Automotive leányvállalata. A 400 főt foglalkoztató siófoki üzemünkben mechanikai kábeleket gyártunk az autóipar részére. Jelenleg a következő pozícióra keresünk jelentkezőket.

Operátor

Alapvető elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Rátermettség, terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás,
  • Kétműszakos 12-órás munkarend vállalása

Feladatok:

  • Összeszerelő sorokon betanított munka végzése

Amit a vállalt nyújt az alapbéren túl:

  • Saját állományú, határozatlan idejű szerződés (éves állás), 3 hónap próbaidő
  • Vállalati busz, munkarendhez igazodó, bérelt vállalati busszal a belépő kártya felmutatásával ingyenes> Útvonalak: Kötcse, Tab, Pusztaegres, Magyarkeszi.
  • Munkaruha
  • Cafetéria (próbaidő után)
  • Havi teljesítmény bónusz

Munkavégzés helye: Siófok

Jelentkezni lehet az alábbi  e-mail címen.

Helyek Zala
Veszprém
Fejér
Tolna
Somogy
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő