www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 807159

Kisbéri partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba

Operátor

Feladatok:
  • Műszakvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Munkavégzéshez használt gépek tisztántartása
Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • Stabil hátterű vállalat,
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Kisbér
Egyéb:
  • Munkaidő: 12 óra, folyamatos műszak (6:00-18:00, 18:00-6:00)
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet önéletrajz elküldésével a következő e-mail címen: E-mail cím megjelenítése , illetve személyesen a Mór, Vasút utca 12. szám alatti, vagy irodánkban munkanapokon 10-12 óra között.