www.cvonline.hu

OPERÁTOR

  • A hirdetés 1320 napja lejárt

Elektronikai területre új munkatársakat keresünk a következő munkakörbe:

OPERÁTOR

A leendő munkatárs feladatai:

  • Elektronikai termékek összeszerelése, csomagolása, tesztelése.
  • Egyéb, a munkaköréhez kapcsolódó tevékenység elvégzése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Folyamatos munkarend vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Betanított vagy operatori munkában szerzett tapasztalat ipari/multinacionális vállalatnál elektronikai területen
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiemelkedő monotónia tűrés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • Nagy terhelhetőség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:
Budapest, Gyál

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a feltételeknek megfelel, kérem, hogy küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő