www.cvonline.hu

Operátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 798127
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg kontaktlencséket és többfunkciós ápolószereket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat a magyarországi gyáregységébe a növekvő világpiaci igények kielégítése érdekében, ezúttal operátori pozícióra.

Feladatok:

  • Kontaktlencse gyártási folyamatának végig kísérése
  • Gépek kezelése
  • Lencse előállítása betanított módon, majd oldatokba helyezése
  • Mérések elvégzése
  • Csomagolás, előkészítés szállításra

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • 3 műszak vállalása (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)
  • Folyamatos munkarend (6 nap munka - 2 nap pihenő)
  • Kifinomult kézügyesség a preciz és aprólékos munkavégzéshez
  • Kiváló látás
  • Jó fizikai kondíció és állóképesség
  • Jó felfogó képesség és gyors reakciókészség
  • Ápolt, rendezett megjelenés
  • Monotonitás és stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Dél-pesti (XXI., IX., XX., XIX., X., XIV., XVII., XVIII., XXIII. kerület) vagy  vecsési lakhely

Amit kínlunk

  • Céges buszjárat Budapestről, Gyálról és Vecsésről

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen.