www.cvonline.hu

Operátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 780788
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, elektronikai termékek javításával, felújításával foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk  operátori munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kábelek kézi összeszerelése
  • Anyagok lista alapján történő kiválogatása
  • Elkészült termékek tesztelése

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (pl. elektronikai/műszaki területen)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Monotonitástűrő képesség
  • Jó színlátás
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Elektrotechnikusi vagy egyéb elektromosághoz köthető végettség és/vagy tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Többműszakos munkarend

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a Link megjelenítése oldalon várjuk.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősi érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.