www.cvonline.hu

Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 632307

Operátor

Feladatok:
  • gépkezelés, sorjázási, összeszerelési feladatok ellátása
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
Előny:
  • Operátori tapasztalat
Amit kínálunk:
  • multinacionális közeg,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat,
  • céges buszjáratot biztosítunk Nagyigmánd - Komárom- Tata- Tatabánya- Környe-Oroszlány útvonalon !
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye; Fejér megye
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarend
Kapcsolat:
Jelentkezés fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.