www.cvonline.hu
Operátor
Trenkwalder Kft
Régió: Heves, Heves
Hozzáadva: 2017.12.11.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1245794

Folyamatosan bővülő, gyöngyösi gyáregységbe munkatársakat keresünk a következő feltételekkel:

Operátor

Feladatok:

  • Higiéniai alkatrészek összeszerelése
  • Minőség ellenőrzés

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés, jó kézügyesség, éleslátás
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • Induló órabér bruttó 1100 Ft
  • Műszakpótlék (18 és 6 óra között 40%)
  • Túlóra lehetőség
  • Cafeteria juttatás (nettó 8000 Forint)
  • Tiszta munkakörnyezet, megbecsülés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Abasár, Adács, Atkár, Besenyőtelek, Bodony, Detk, Dormánd, Ecséd, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyössolymos, Halmajugra, Hort, Karácsond, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Nagyréde, Parád, Rózsaszentmárton, Szücsi, Vámosgyörk, Visonta

37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.