www.cvonline.hu

Operátor

  • Company_icon Pex Automotive Systems Kft.
  • Location_icon Érd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Operátor

Főbb feladatok:

  • könnyen megtanulható ülő- vagy állómunka
  • kábelek, kisebb méretű alkatrészek összeszerelése, csomagolása
  • fröccsöntőgépek, automata- és tesztergépek kiszolgálása
  • gyártási dokumentáció vezetése
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • legalább általános iskolai végzettség
  • jó kézügyesség
  • monotóniatűrés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • alapbér + magas cafeteria a belépés napjától + mozgóbér
  • munkaruha
  • belső képzési rendszer, előrelépési lehetőség
  • 1-2-3 műszakos munkavégzés
  • térítésmentes céges buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:
    Adony, Áporka, Baracska, Csepel, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Gyúró, Halásztelek, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza, Martonvásár, Nagytétény, Pusztaszabolcs, Ráckeresztúr, Ráckeve, Soroksár, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Taksony, Tárnok, Tordas, Tököl, Vál

Munkavégzés helye:  Érd, Turul utca

Jelentkezni a megadott e-mail címen vagy a Jelentkezés gombra kattintva lehet, illetve a vállalat Érd, Turul u. 10. sz. alatti telephelyén leadott önéletrajzzal.

Helyek Érd
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű