www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Szombathelyi autóalkatrészeket gyártó partnerünk részére munkatársakat keresünk

Operátori

munkakörbe!

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • hosszú távú munkavállalás
  • többműszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)
  • önálló munkavégzés
  • megbízható és lojális magatartás
  • terhelhetőség
  • szükség esetén túlóra vállalása
  • rugalmasság
  • erkölcsi fedhetetlenség

Előny:

  • középfokú végzettség
  • pc ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • extra bónuszok
  • hosszú távú. stabil munkalehetőség
  • karrier lehetőség
  • letelepedési támogatás (200 km-nél távolabbi lakhely esetén)
  • utazási költség térítése

Nettó kereseti lehetőség 140-160eFt!

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre vagy hívja a 20/3933446-os, vagy a 30/282-6263-as telefonszámon

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű