www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.09.30.
Hirdetés azonosító: 1193765

Hogy mit kínálunk munkavállalóinknak? 1 műszakot. Kiváló munkakörülményt egy világméretű cégnél. Ingyenes étkezést (ahol mindenki maga választja ki, mit szeretne enni) 13. havi bért és rendszeres bónuszokat. Ezek a juttatások minden munkatársunkat megilleti! Jelentkezzen akár pályakezdő, akár már tapasztalt operátor!
Feladatok:

  • Automatizált gépek működésének figyelése, az esetleges hibákról tájékoztatás a felettesnek
  • Gépek kiszolgálása alapanyagokkal, karbantartási és beállítási feladatok ellátása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Szakmunkás/szakközépiskolai végzettség
  • Monotonitás tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Alapbér + negyedéves bónusz + jelenléti bónusz + 13. havi bér
  • Választható ingyenes étkezés
  • Hosszú távú munkalehetőség 1 műszakban hétfő és péntek között (08:00-16:40)
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Budapest, Dunakeszi, Göd, Nagyoroszi, Borosberény, Rétság, Szendehely, Vác, Sződliget, Gödöllő, Veresegyháza, Őrbottyán, Fót.
  • Vagy autós utazási költségtérítés: 9 Ft/km
  • Előrelépési lehetőség technikusnak.

Előnyök:
  • Operátorként/gépkezelőként szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés

Munkavégzés helye:
  • Göd