www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.06.16.
Hirdetés azonosító: 1161088

Elektronikai termékeket gyártó komáromi partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártási munkafázis elvégzése és az ehhez kapcsolódó összekészítés, csomagolás, ellenőrzés
  • Egyszerűbb készülékek kiszolgálása, gépek, berendezések és szerszámok tisztítása

Elvárások:
  • Általános iskolai végzettség
  • Összeszerelési és/vagy csomagolási műveletek ismerete

Juttatások:
  • Termelési bónusz
  • 30%-os műszakpótlék
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend
  • Cafeteria az első hónaptól
  • Ingyenes céges buszjárat számos településről

Előnyök:
  • Operátori tapasztalat

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye:
  • Komárom