www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1159190

Megemelkedett órabér! Nappalos: 1173 Ft, délutános: 1326 Ft, éjszakás: 1479 Ft. Autóipari csatlakozókat gyártó vállalat, a gyártási kapacitás dinamikus bővülése miatt, az alábbi pozícióba keresnek munkatársakat Tatabányára:
Feladatok:

  • Összeszerelés
  • Csomagolás
  • Vizuális ellenőrzés

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Folyamatos minőségre és mennyiségre való törekvés
  • Kézügyesség
  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Monotonitás tűrés

Juttatások:
  • Kiemelkedő alapbér, emelt műszakpótlékok
  • Cafeteria juttatás (10000 forint)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség saját éttermünkben
  • Helyi bérlet Tatabányai lakosoknak
  • Saját távolsági autóbusz járatok
  • Évente ingyenes szűrővizsgálatok
  • Karácsonyi csomag minden dolgozónak év végén
  • Heti két alkalommal ingyenes sportolási lehetőség
  • Úszás: Gyémánt Fürdő (Tatabánya), Oroszlányi Uszoda (Oroszlány)
  • Edzőterem használat: Dinamic Fitness Stúdió (Tatabánya), Euro Fitness Centrum (Tatabánya)
  • Cég folyamatosan növekszik, hosszútávra számítunk az új felvételesekre is

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat: +3620 66 55 280 vagy ügyfélszolgálatunkat: +3670 66 55 283. Küldjön SMS-t vagy csörgessen meg, visszahívjuk!

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya