www.cvonline.hu

OPERÁTOR

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1159162

Te vagy az IGAZI? MI azok vagyunk! Az ADIENT az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés gyártásában. Ezt több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítjuk. Móron található dinamikusan növekvő gyárunkba jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk munkatársakat pozícióba
Feladatok:

  • Munkavezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Precizitás
  • Igényes munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • 3 műszakban, havi bónusszal akár 1200 Ft-os órabér
  • Bruttó 40.350.- Ft/hó Cafetéria (nettó 30.000.-Ft/hó)
  • 80.000.- Ft/év jelenléti bónusz (20.000.- Ft negyedéves kifizetéssel)
  • Ingyenes buszjárat céges buszokkal
  • Ötlet pénz megvalósulás esetén 2.000 - 300.000.- Ft/hó
  • Új munkatárs ajánlási pénz 5.000 - 20.000.- Ft/fő
  • Hónap csapata 10.000.- Ft/fő jutalom

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezés személyesen a Prohuman 2004 Kft Mór Vasút u. 12 szám alatti irodájában, telefonon 70/489-8500 számon vagy önéletrajz küldéssel a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Mór

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér